Barracuda
flow-image

13 типів загроз для електронної пошти, про які треба дізнатися прямо зараз

Цей ресурс опублікував Barracuda

В залежності від свого характеру, обсягу та небезпеки кібератака може багатьма способами впливати на ваш бізнес. В сучасних умовах, які стрімко розвиваються, традиційні рішення для забезпечення безпеки електронної пошти більше не є достатніми для захисту бізнесу. 

Ви також повинні вміти ефективно захищатись від удосконалених загроз для електронної пошти, які часто обходять захист, використовуючи технології закладок для проникнення в мережі та нанесення шкоди, таких як спуфінг, психологічні атаки та шахрайські дії. 

В цьому електронному посібнику всебічно розглядаються головні загрози для електронної пошти, а також їхні ризики, вплив на бізнес та способи усунення вад шлюзів електронної пошти та надання повного захисту електронної пошти від атак за допомогою комп’ютерного навчання та захисту вхідних повідомлень на базі API.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії ERP