flow-image
Workday

Головні поради щодо цифрових інновацій для керівників підрозділів інформаційних технологій

Цей ресурс опублікував Workday

pattern

Сьогодні технології впливають на спосіб нашої роботи. Щоб допомогти керівникам ІТ-підрозділів виробити оптимальний план подальших дій, ми створили цифровий журнал під назвою «Перспективи для керівників підрозділів інформаційних технологій».

Прочитайте про висновки та рекомендації лідерів та провідних спеціалістів щодо того, як звільнитися від щоденної рутини та отримати більші перспективи. Дізнайтеся про це просто зараз.

pattern

Суміжні категорії
Програмне забезпечення, Застосунки, Операційні системи, CRM, SaaS, Бази даних, Управління документами, Корпоративне програмне забезпечення, Інструментальні засоби системної розробки, Планування ресурсів підприємства (ERP), Програмне забезпечення для робочих груп, Програмне забезпечення для автоматизації документообігу, Програмні засоби для забезпечення співробітництва, Відкритий вихідний код, Офісне програмне забезпечення, Програмно-визначені глобальні комп’ютерні мережі (SD WAN), Програмно-конфігуровані мережі, Взаємодія кінцевих користувачів, AlOps, ITSM, DevOps, Комп’ютерне навчання, Машинні дані, Автоматична обробка даних, Аналітика і управління інформацією (AIM)

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.