flow-image
Tenable

Акцент на слабкі сторони, які становлять найбільший ризик

Цей ресурс опублікував Tenable

pattern

Незалежно від того, як довго ви займаєтесь питаннями кібербезпеки, ви знаєте, що управління вразливістю є головною передумовою для виявлення та зменшення кіберризиків. Чому?

Тому що за кожною кібератакою ховається невирішена проблема вразливості.

Сьогодні інформаційне середовище змінюється. Наш світ, спонукуваний переходом на цифрові технології, тепер пишеться кодами, живе новими технологіями, платформами та пристроями. Тільки уявіть – хмарні сервіси, Інтернет речей, мобільні та веб-застосунки, навіть промислове обладнання підключають до цього хаотичного пейзажу.

На підприємство постійно потрапляють і з нього постійно виходять різноманітні види обладнання. До того ж, деякі з них є нетривкими і існують від декількох секунд до декількох хвилин.

Завантажте цей звіт просто зараз, щоб отримати більш детальну інформацію.

pattern

Суміжні категорії
Безпека в ІТ, Системи аутентифікації та доступу, Загрози та вразливість в ІТ, Відновлення даних, Захист від втрати даних, Аварійне відновлення, Безпека в мобільних мережах, Безпека електронної пошти, Брандмауери, Управління журналами, Управління подіями, VPN, Шкідливі програми, Безпека крайових пристроїв, Мережева безпека, Рішення щодо забезпечення безпеки, Управління забезпеченням безпеки

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.