flow-image
Salesforce

Головні посібники: Створення взаємозв’язків між страховими компаніями

Цей ресурс опублікував Salesforce

pattern

Як постачальники основних страхових послуг можуть створити умови для невимушеної роботи в цифровому середовищі для всіх. Так само, як вони змінюють умови страхування з огляду на вік клієнта.

Зміни в цифрових технологіях прискорюються. Вони створюють більш інтелектуальний світ, в я кому всі та все є взаємопов’язаними: технології мобільного зв’язку та соціальних мереж з можливістю хмарного підключення та підключення до Інтернету речей в найближчому майбутньому об’єднають мільярди пристроїв, датчиків, процесів та людей.

Страхові компанії визнають, що перехід на цифрові технології більше не є необов’язковою умовою. Це головна умова для забезпечення майбутнього шляхом трансформації ефективності, отримання прибутків та боротьби з руйнівними загрозами.

Вам необхідно якомога швидше ужити заходів, інакше ви ризикуєте залишитись позаду. Але з чого почати?

Завантажте просто зараз, щоб отримати більш детальну інформацію!

pattern

Суміжні категорії
Управління в ІТ, Великі дані, Бізнес-аналітика (BI), Сховища даних, Власні пристрої, Орієнтація ІТ на користувача, Хмарні обчислення, Дотримання стандартів, Системи управління інформаційним наповненням (CMS), Управління даними, Планування ресурсів підприємства (ERP), Фінанси і управління фінансами, Управління інфраструктурою, Центри обробки даних, Управління рівнем обслуговування, Управління бізнес-процесами, Створення віртуального середовища, Управління обслуговуванням, Управління проектами, Співробітництво

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.