Microsoft
flow-image

MSHUB2: 3 стимули для переходу на цифрові технології

Цей ресурс опублікував Microsoft

Як правильний вибір технології може дати імпульс вашому робочому місцю.

Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, робочі місця зазнають радикальних трансформацій, і це невідступно спонукає пристосовуватись до змін. Компанії стикаються із все більш складними проблемами, робітники все частіше не мають постійного місця роботи, а значна перевага надається співробітництву.

Зважаючи на посилення складності, мобільності та взаємодії організації повинні задіяти ці стимули для стрімких трансформацій. Стимулюйте творчий потенціал вашого персоналу, будуйте вигідні взаємовідносини з клієнтами, використовуючи інструменти, які допомагають їм співпрацювати та виконувати завдання.

Завантажте просто зараз!

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Програмне забезпечення, Застосунки, Операційні системи, CRM, SaaS, Бази даних, Управління документами, Корпоративне програмне забезпечення, Інструментальні засоби системної розробки, Планування ресурсів підприємства (ERP), Програмне забезпечення для робочих груп, Програмне забезпечення для автоматизації документообігу, Програмні засоби для забезпечення співробітництва, Відкритий вихідний код, Офісне програмне забезпечення, Програмно-визначені глобальні комп’ютерні мережі (SD WAN), Програмно-конфігуровані мережі, Взаємодія кінцевих користувачів, AlOps, ITSM, DevOps, Комп’ютерне навчання, Машинні дані, Автоматична обробка даних, Аналітика і управління інформацією (AIM)