flow-image
Kaspersky

Forrester Wave™: пакети програм захисту крайових пристроїв

Цей ресурс опублікував Kaspersky

pattern

По мірі застарівання та зниження ефективності успадкованих технологій правила диктуватиме покращений функціональний захист, який провайдери надаватимуть у перш чергу. Постачальники, які можуть надавати надійний функціональний захист багатьох операційних систем в поєднанні зі стратегіями безпеки, заснованими на управлінні ризиками, заявляють, що успішно забезпечують своїм клієнтам потужну передову захисту крайових пристроїв.

Керівники відділів безпеки занепокоєні зростаючою складністю середовища їхніх крайових пристроїв, що посилюється складними, багаторівневими атаками, спричиненими далеко не типовими шкідливими програмами.

Сьогодні пакети програм захисту крайових пристроїв як ніколи мають задачу захищати від цілеспрямованих загроз, які здійснюються в декілька етапів, залучаючи взаємодію користувачів, ланцюги експлоітів та атаки на основі скріптів.

Завантажте безкоштовний примірник звіту Forrester Wave про пакети програм захисту крайових пристроїв тут!

pattern

Суміжні категорії
Безпека в ІТ, Системи аутентифікації та доступу, Загрози та вразливість в ІТ, Відновлення даних, Захист від втрати даних, Аварійне відновлення, Безпека в мобільних мережах, Безпека електронної пошти, Брандмауери, Управління журналами, Управління подіями, VPN, Шкідливі програми, Безпека крайових пристроїв, Мережева безпека, Рішення щодо забезпечення безпеки, Управління забезпеченням безпеки

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.