Kaspersky
flow-image

Смерть програмного забезпечення

Цей ресурс опублікував Kaspersky

Модель SaaS настільки розповсюдилася, що компанія Gartner, Inc. впровадила поняття «SaaS-scape» на позначення використання організацією широкого портфелю рішень SaaS. Поняття «SaaS-scape» є частиною вкрай необхідних зусиль з формалізації стратегічного мислення щодо впливу, ризиків, викликів та можливостей масового впровадження SaaS.

І хоча рішення SaaS на сьогодні використовуються вже всюди, деякі компанії ще й досі обирають для захисту своїх інвестицій в ІТ рішення, які не мають відношення до моделі SaaS, хоча клас рішень SaaS по кібербезпеці (SECaaS) впорався б із цим завданням набагато ефективніше по повному спектру критеріїв вартості та продуктивності.

В цій брошурі ми розглянемо переваги технології «Безпека як послуга» (SECaaS), а також випадки, в яких вибір на користь рішення для кібербезпеки з доступом за підпискою має явні та величезні переваги для бізнесу.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Програмне забезпечення, Застосунки, Операційні системи, CRM, SaaS, Бази даних, Управління документами, Корпоративне програмне забезпечення, Інструментальні засоби системної розробки, Планування ресурсів підприємства (ERP), Програмне забезпечення для робочих груп, Програмне забезпечення для автоматизації документообігу, Програмні засоби для забезпечення співробітництва, Відкритий вихідний код, Офісне програмне забезпечення, Програмно-визначені глобальні комп’ютерні мережі (SD WAN), Програмно-конфігуровані мережі, Взаємодія кінцевих користувачів, AlOps, ITSM, DevOps, Комп’ютерне навчання, Машинні дані, Автоматична обробка даних, Аналітика і управління інформацією (AIM)