Dell EMC
flow-image

Використовуйте цінність інформаційного капіталу для досягнення успіхів в бізнесі

Цей ресурс опублікував Dell EMC

Епоха цифрових технологій ознаменувалася зростанням кількості даних, які забезпечують діяльність сучасних компаній. Якщо дані використовуються правильно, їхній потенціал допомагає організаціям досягати кращих результатів в усіх аспектах своєї діяльності. Використання даних для забезпечення різноманітних трудових процесів, аналітики та діяльності перетворює ці дані на інформаційний капітал — цифровий актив, який підвищить ефективність роботи компанії. Масштаби, в яких підприємство узгоджує свою організаційну структуру з орієнтованістю на інформаційний капітал — як стосовно способів використання даних, так і стосовно способів інвестування в технології збору, передачі та обробки даних — можуть мати значний вплив на успіх підприємницької діяльності.

В лютому 2019 року Dell EMC та Intel доручили компанії Forrester Consulting дослідити, чи дійсно здатність використовувати та застосовувати дані та аналітику в усіх можливих випадках стрімко стає передумовою успіху. Щоб перевірити це, компанія Forrester провела всесвітнє опитування 516 ключових осіб, які приймають рішення в галузі ІТ. Результати опитування показали, що компанії, в яких застосовуються більш довершені методи використання інформаційного капіталу, такі як використання більшої кількості типів даних, безпечне управління даними, належний контроль даних а також модернізація інфраструктури для оптимальної ефективності роботи, отримують більше позитивних результатів підприємницької діяльності.

Щоб дізнатися більше, завантажте просто зараз!

Рішення Dell EMC на основі технології Intel®.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Управління в ІТ, Великі дані, Бізнес-аналітика (BI), Сховища даних, Власні пристрої, Орієнтація ІТ на користувача, Хмарні обчислення, Дотримання стандартів, Системи управління інформаційним наповненням (CMS), Управління даними, Планування ресурсів підприємства (ERP), Фінанси і управління фінансами, Управління інфраструктурою, Центри обробки даних, Управління рівнем обслуговування, Управління бізнес-процесами, Створення віртуального середовища, Управління обслуговуванням, Управління проектами, Співробітництво