flow-image
Dell EMC

Флеш-пам’ять стимулює трансформацію в галузі ІТ

Цей ресурс опублікував Dell EMC

pattern

Трансформація в галузі ІТ – це поняття, яке цікавить компанії зараз навіть більше, ніж ще рік тому. Хоча це поняття не є ідентичним поняттю переходу на цифрові технології, обидва поняття тісно пов’язані між собою, оскільки ефективний перехід на цифрові технології неможливий без трансформації в галузі ІТ.

Компанія, яка трансформує свою ІТ-інфраструктуру, більше не потребує негнучких, ручних, розрізнених успадкованих технологій. Вона спостерігає зростання експлуатаційної швидкості в ІТ, продуктивності, масштабів та економічної ефективності — задачі автоматизовані, процеси добре організовані, ресурси звільнені.

Покращення на рівні сфери ІТ сприяє переходу на цифрові технології у ширшому масштабі, дозволяючи компанії успішно розвиватись в умовах сучасної цифрової економіки. Компанія здатна лідирувати у інноваціях та ідеях, а також випереджати своїх конкурентів, стаючи зрештою підривником, а не тим, кого підривають.

Рішення Dell EMC на основі технології Intel®.

pattern

Суміжні категорії
Управління в ІТ, Великі дані, Бізнес-аналітика (BI), Сховища даних, Власні пристрої, Орієнтація ІТ на користувача, Хмарні обчислення, Дотримання стандартів, Системи управління інформаційним наповненням (CMS), Управління даними, Планування ресурсів підприємства (ERP), Фінанси і управління фінансами, Управління інфраструктурою, Центри обробки даних, Управління рівнем обслуговування, Управління бізнес-процесами, Створення віртуального середовища, Управління обслуговуванням, Управління проектами, Співробітництво

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.