flow-image
Dell

Безперервний термін експлуатації комп’ютера: від контролю до трансформації

Цей ресурс опублікував Dell

pattern

В умовах, коли різноманітні організації намагаються впровадити стратегій, побудовані на управлінні даними, персональний комп’ютер в усіх його різновидах залишається головним робочим інструментом. Керівники ІТ-підрозділів повинні надати рекомендації щодо управління комп’ютерами, які стосуються усього терміну їхньої експлуатації та забезпечують ефективнішу роботу користувачів.

На сьогодні керівники ІТ-підрозділів займаються питаннями терміну експлуатації комп’ютерів протягом усього безперервного процесу переходу від контролю до трансформації. Контроль спрямований на оптимізацію, а трансформація орієнтована на вплив технологій на підприємницьку діяльність.

Дізнайтеся більше про рішення Dell на основі технології Intel®.

pattern

Суміжні категорії
Апаратне забезпечення, Мобільні пристрої, Власні пристрої, Сервери, Системи зберігання, Мережеве апаратне забезпечення, Сховища даних, Центри обробки даних, Блейд-сервери, Мережі зберігання даних (SAN)

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.