Citrix
flow-image

Посібник керівника ІТ-відділу щодо готовності до переходу на хмарні сервіси

Цей ресурс опублікував Citrix

Технології стрімко змінюються. Для керівників це може означати прийняття безлічі нових рішень щодо бюджету ІТ, обмежень та потреб підготовки для хмарних сервісів. Після того як ви відповісте на 7 питань, які стосуються ваших проблем та пріоритетів в сфері ІТ, ми вишлемо вам персоналізований план заходів з рекомендаціями щодо побудови безпечної ІТ-стратегії, який є достатньо гнучким для досягнення цілей вашої організації щодо переходу на цифрові технології.

Ваш звіт буде містити:

  • Персоналізовані методи роботи спеціалістів в галузі, наприклад, Gartner та Ponemon, які дозволять вам скласти план щодо спрощення складної ІТ-системи.
  • Стратегії щодо забезпечення безпеки SaaS та інших веб-застосунків і при цьому удосконалення взаємодії з користувачами.
  • Поради щодо залучення та утримання талановитих працівників, удосконалення взаємодії з користувачами та підвищення ефективності роботи.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Хмарні обчислення, Гібридні хмари, Корпоративні хмари, Хмарні платформи, SaaS, Хмарні сховища, CRM, ERP, Хмарні обчислення, Хмарна безпека, Хмарні застосунки, Хмарне ERP, Хмарні сервіси, Перехід на цифрові технології