BlackBerry
flow-image

Сім стратегій для забезпечення безпечних умов роботи дистанційним працівникам

Цей ресурс опублікував BlackBerry

Чи готова ваша організація забезпечити роботу великої кількості дистанційних робітників в умовах глобальної пандемії?

Створення необхідних умов для забезпечення безпечної роботи дистанційного персоналу може надати або спонукати до надання компанії можливостей для підтримання підприємницької діяльності у випадку, якщо криза змусить значну кількість населення залишатися вдома. В цій статті надається огляд сфер особливої уваги та поради організаціям у пошуку найкращих рішень щодо підтримки безпечної роботи дистанційного персоналу.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Безпека в ІТ, Системи аутентифікації та доступу, Загрози та вразливість в ІТ, Відновлення даних, Захист від втрати даних, Аварійне відновлення, Безпека в мобільних мережах, Безпека електронної пошти, Брандмауери, Управління журналами, Управління подіями, VPN, Шкідливі програми, Безпека крайових пристроїв, Мережева безпека, Рішення щодо забезпечення безпеки, Управління забезпеченням безпеки