BlackBerry
flow-image

Безпека в мобільному світі, створена штучним інтелектом

Цей ресурс опублікував BlackBerry

Як рішення для захисту від загроз BlackBerry Mobile Threat Defense використовує кібербезпеку на базі штучного інтелекту для захисту мобільних пристроїв та спрощення взаємодії з користувачем.

Підприємства стикаються з серйозною проблемою: зростаючою загрозою шкідливих програм, які впливають на мобільні пристрої, а особливо на додатки, встановлені в цих пристроях. Спеціалісти з питань безпеки в промисловості погоджуються в тому, що підприємства повинні приділяти більше уваги протидії зростанню загроз для мобільних пристроїв, наприклад, шахрайству через шкідливі програми, витоку даних, шпигунським програмам тощо.

Відповідь на ці питання дають рішення MTD. Однак рішення є різними. За допомогою штучного інтелекту та комп’ютерного навчання BlackBerry надає унікальне рішення для захисту мобільних пристроїв, яке забезпечує потужний захист через модель безпеки «Zero Trust». Ця модель має гнучкі властивості автоматизації для розкриття потенціалу мобільних робочих ресурсів.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Безпека в ІТ, Системи аутентифікації та доступу, Загрози та вразливість в ІТ, Відновлення даних, Захист від втрати даних, Аварійне відновлення, Безпека в мобільних мережах, Безпека електронної пошти, Брандмауери, Управління журналами, Управління подіями, VPN, Шкідливі програми, Безпека крайових пристроїв, Мережева безпека, Рішення щодо забезпечення безпеки, Управління забезпеченням безпеки