flow-image
AWS

Визначення пробілів в знаннях та створення команди з питань створення хмарних рішень

Цей ресурс опублікував AWS

pattern

Організації все частіше усвідомлюють наявність пробілів в знаннях в сфері ІТ: між найфундаментальнішими хмарними технологіями та здатністю ІТ-спеціалістів компанії в повній мірі користатися ними все більше утворюється розрив. Але при цьому, як не дивно, серйозність цієї проблеми в повній мірі усвідомлюють лише декотрі компанії.

В цьому посібнику щодо автоматизованих робочих місць надаються вказівки по швидкому, економному та всеохоплюючому подоланню пробілу в знаннях. В першому з трьох розділів посібника ми визначимо характеристики пробілу в знаннях, умови його формування та причини труднощів у його подоланні. Ми приділимо значну увагу неймовірним трансформаціям, які виникають завдяки команді з питань створення хмарних рішень. Ласкаво просимо у майбутнє на робочих місцях.

pattern

Суміжні категорії
Управління в ІТ, Великі дані, Бізнес-аналітика (BI), Сховища даних, Власні пристрої, Орієнтація ІТ на користувача, Хмарні обчислення, Дотримання стандартів, Системи управління інформаційним наповненням (CMS), Управління даними, Планування ресурсів підприємства (ERP), Фінанси і управління фінансами, Управління інфраструктурою, Центри обробки даних, Управління рівнем обслуговування, Управління бізнес-процесами, Створення віртуального середовища, Управління обслуговуванням, Управління проектами, Співробітництво

 

box-icon-download
Завантажити зараз

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.