Aruba
flow-image

Мережі з хмарним управлінням: Секрет успіху

Цей ресурс опублікував Aruba

Дізнайтесь, як проста, інтелектуальна та безпечна мережа підвищує ефективність роботи та сприяє зростанню бізнесу.

В нашу епоху цифрових технологій швидка та надійна мережа забезпечує ефективність роботи користувачів та успіх клієнтів. Це означає, що ваші співробітники мають можливість спілкуватись та взаємодіяти за допомогою останніх досягнень – мобільних пристроїв, хмарних застосунків та Інтернету речей, а також як ніколи швидко задовольняти вимоги клієнтів. Однак забезпечення максимально якісної роботи мережі може виявитись складною задачею, особливо для середніх підприємств з обмеженою кількістю ІТ-персоналу та обмеженим бюджетом.

В цій електронній книзі викладено способи забезпечення простого, інтелектуального та безпечного підвищення ефективності та сприяння зростанню бізнесу середніх підприємств за допомогою мережі з хмарним управлінням. Описано легший та зручніший спосіб роботи в мережі для кожного користувача, включаючи робітників ІТ-відділу, співробітників та клієнтів. Дізнайтеся, як це може допомогти вашому підприємству використовувати обладнання Інтернету речей навіть при незначному бюджеті.

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Управління в ІТ, Великі дані, Бізнес-аналітика (BI), Сховища даних, Власні пристрої, Орієнтація ІТ на користувача, Хмарні обчислення, Дотримання стандартів, Системи управління інформаційним наповненням (CMS), Управління даними, Планування ресурсів підприємства (ERP), Фінанси і управління фінансами, Управління інфраструктурою, Центри обробки даних, Управління рівнем обслуговування, Управління бізнес-процесами, Створення віртуального середовища, Управління обслуговуванням, Управління проектами, Співробітництво