Oracle
flow-image

Коли комп’ютери вивчають людей

Цей ресурс опублікував Oracle

Протягом багатьох десятиріч співвідношення залишалося незмінним: Комп’ютери могли б збільшити нашу продуктивність, але для того, щоб використовувати їх, нам потрібно витратити час на їх опанування. Так, з часом це завдання полегшилось, але нам і досі необхідно вивчати їх, а не навпаки.

Навчаючи комп’ютери спілкуватись з людьми, а не навпаки, ми наближаємося до значного підвищення ефективності та продуктивності.

Завантажте просто зараз, щоб отримати більш детальну інформацію!

Завантажити зараз

box-icon-download

*поле, обов’язкове для заповнення

Погодьтесь із цими умовами

Ваш запит на цей ресурс означає, що ви погоджуєтесь із нашими умовами використання. Всі дані є захищеними нашою політикою конфіденційності. Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нами за адресою dataprotection@headleymedia.com.

Суміжні категорії Управління в ІТ, Великі дані, Бізнес-аналітика (BI), Сховища даних, Власні пристрої, Орієнтація ІТ на користувача, Хмарні обчислення, Дотримання стандартів, Системи управління інформаційним наповненням (CMS), Управління даними, Планування ресурсів підприємства (ERP), Фінанси і управління фінансами, Управління інфраструктурою, Центри обробки даних, Управління рівнем обслуговування, Управління бізнес-процесами, Створення віртуального середовища, Управління обслуговуванням, Управління проектами, Співробітництво